Vážení rodiče,

od nového školního roku 2018/2019 naše škola nově přechází na tzv. Elektronickou žákovskou knížku, která zcela nahradí klasickou žákovskou knížku. Najdete zde přehled o hodnocení prospěchu a chování, informace o rozvrhu a suplování, přehled probraného učiva a také možnost elektronicky omlouvat absenci dítěte. Systém elektronického přístupu je určen pro zákonné zástupce žáků 2. až 9. ročníku. Žákům bude tento systém školou zpřístupněn od 6. do 9. ročníku.

Pro první registraci do systému obdržíte PIN kód, kterým si vygenerujete své vlastní přihlášení, které vám zůstává po celou dobu docházky Vašeho dítěte do naší školy.

Výsledky hodnocení svých dětí můžete sledovat i z mobilní aplikace, která je součástí tohoto programu.

Přihlašujte se zde: https://portal.dmsoftware.cz/

Žákům bude vydána i žákovská knížka v tiskové podobě, která bude sloužit zejména pro omluvenky nebo informace o akcích školy apod.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo nesrovnalostí, problémy s přihlášením apod. přednostně volejte na tel. 481 591 238, pište na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo kontaktujte třídní učitele.

Rádi pomůžeme.