Organizace školního roku 2018/2019 pro ZŠ Jablonec nad Jizerou

1. Školní rok 2018/2019

    školní rok bude zahájen v pondělí 3. září 2018
    k přípravě nového školního roku nastoupí vyučující v pondělí 27. srpna 2018
    první pololetí bude ukončeno ve čtvrtek 31. ledna 2019
    druhé pololetí skončí v pátek 28. června 2019

2. Vysvědčení

    za 1. pololetí bude vydáno ve čtvrtek 31. ledna 2019
    za 2. pololetí bude vydáno v pátek 28. června 2019

3. Prázdniny

    podzimní prázdniny připadnou na pondělí 29. a úterý 30. října 2018
    vánoční prázdniny budou zahájeny v sobotu 22. prosince 2018 a skončí ve středu 2. ledna 2019
    vyučování po vánočních prázdninách bude zahájeno v pondělí 7. ledna 2019
    pololetní prázdniny jsou v pátek 1. února 2019
    jarní prázdniny pro okres Semily proběhnou v týdnu od pondělí 4. března do neděle 10. března 2019
    velikonoční prázdniny budou ve čtvrtek 18. dubna 2019
    hlavní prázdniny začnou v sobotu 29. června a skončí v neděli 1. září 2019
    vyučování školního roku 2019/2020 začne v pondělí 2. září 2019

4. Státní svátky připadající na pracovní dny

    pátek 28. září 2018
    pátek 19. dubna a pondělí 22. dubna 2019
    středa 1. května 2019
    středa 8. května 2019

5. Ředitelská volna

    čtvrtek 3. a pátek 4. ledna 2019

6. Zápis do I. třídy pro školní rok 2018/2019

    zápis do I. třídy proběhne ve středu 24. dubna 2019

7. Třídy a třídní učitelé

 1. třída: Lucie Jurášková
 2. třída: Marie Červinková
 3. třída: Monika Grosmanová
 4. třída: Jiří Šimůnek
 5. třída: Zuzana Křížová
 6. třída: Martina Štěpánková
 7. třída: Marcela Herzová
 8. třída: Lenka Malíková
 9. třída: Linda Šturmová

8. Přehled termínů jarních prázdnin v ČR

Termín                      Okresy, obvody hl. města Prahy

4. 2. - 10. 2. 2019: Benešov, Beroun, Rokycany, České Budějovice, Český Krumlov, Klatovy, Trutnov, Pardubice, Chrudim, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Ostrava-město, Prostějov

11. 2. - 17. 2. 2019: Praha 1 až 5, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Domažlice, Tachov, Louny, Karviná

18. 2. - 24. 2. 2019: Praha 6 až 10, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Nymburk, Jindřichův Hradec, Litoměřice, Děčín, Přerov, Frýdek-Místek

25. 2. - 3. 3. 2019: Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Praha-východ, Praha-západ, Mělník, Rakovník, Plzeň-město, Plzeň-sever, Plzeň-jih, Hradec Králové, Teplice, Nový Jičín

4. 3. - 10. 3. 2019: Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Písek, Náchod, Bruntál

11. 3. – 17. 3. 2019: Mladá Boleslav, Příbram, Tábor, Prachatice, Strakonice, Ústí nad Labem, Chomutov, Most, Jičín, Rychnov nad Kněžnou, Olomouc, Šumperk, Opava, Jeseník