1. Školní rok 2019/2020

  • školní rok bude zahájen v pondělí 2. září 2019

  • první pololetí bude ukončeno ve čtvrtek 30. ledna 2020

  • druhé pololetí skončí v pátek 26. června 2020

 

2. Vysvědčení

  • za 1. pololetí bude vydáno ve čtvrtek 30. ledna 2020

  • za 2. pololetí bude vydáno v pátek 26. června 2020

 

3. Prázdniny

  • podzimní prázdniny připadnou na úterý 29. a středu 30. října 2019

  • vánoční prázdniny budou zahájeny v pondělí 23. prosince 2019 a skončí v pátek 3. ledna 2020

  • vyučování po vánočních prázdninách bude zahájeno v pondělí 6. ledna 2020

  • pololetní prázdniny jsou v pátek 31. ledna 2020

  • jarní prázdniny pro okres Semily proběhnou v týdnu od pondělí 9. března do neděle 15. března 2020

  • velikonoční prázdniny budou ve čtvrtek 9. dubna 2020

  • hlavní prázdniny začnou v pondělí 29. června a skončí v pondělí 31. srpna 2020

  • vyučování školního roku 2019/2020 začne v úterý 2. září 2020

 

4. Státní svátky připadající na pracovní dny

  • pondělí 28. října 2019

  • pátek 10. dubna a pondělí 13. dubna 2020

  • pátek 1. května 2020

  • pátek 8. května 2020

 

5. Ředitelská volna

  • pondělí 29. a úterý 30. června 2020

 

6. Zápis do I. třídy pro školní rok 2020/2021

  • zápis do I. třídy proběhne ve středu 22. dubna 2020

 

7. Třídy a třídní učitelé

1. třída Zdeňka Kobrová

2. třída Veronika Slavíková

3. třída Jiří Šimůnek

4. třída Monika Grosmanová

5. třída Linda Šturmová

6. třída Zuzana Křížová

7. třída Martina Štěpánková

8. třída Marcela Herzová

9. třída Lenka Malíková

 

8. Přehled termínů jarních prázdnin

Termín

Okresy, obvody hl. města Prahy

3. 2. - 9. 2. 2020

Mladá Boleslav, Příbram, Tábor, Prachatice, Strakonice, Ústí nad Labem, Chomutov, Most, Jičín, Rychnov nad Kněžnou, Olomouc, Šumperk, Opava, Jeseník

10. 2. - 16. 2. 2020

Benešov, Beroun, Rokycany, České Budějovice, Český Krumlov, Klatovy, Trutnov, Pardubice, Chrudim, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Ostrava-město, Prostějov

17. 2. - 23. 2. 2020

Praha 1 až 5, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Domažlice, Tachov, Louny, Karviná

24. 2. - 1. 3. 2020

Praha 6 až 10, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Nymburk, Jindřichův Hradec, Litoměřice, Děčín, Přerov, Frýdek-Místek

2. 3. - 8. 3. 2020

Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Praha-východ, Praha-západ, Mělník, Rakovník, Plzeň-město, Plzeň-sever, Plzeň-jih, Hradec Králové, Teplice, Nový Jičín

9. 3. - 15. 3. 2020

Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Písek, Náchod, Bruntál