V pondělí 8. 2. 2021 se začne opět vyučovat stejně jako před prázdninami. Žáci nastoupí po dnech volna do II. pololetí.

1. + 2. ročník výuka ve škole (včetně družin)

3. - 9. ročník distanční výuka (z domova)

Situace opět platí prozatím do odvolání.

Přejeme hodně úspěchů a sil v dalším "nestandardním" pololetí.

1. a 2. ročník
Ve čtvrtek 28. 1. žáci obdrží ve škole "Výpis z vysvědčení' v papírové podobě.

3. až 9. ročník
Závěrečné hodnocení za 1. pololetí bude zveřejněno dne 28.1. od 10:00 hod. v elektronických žákovských knížkách https://portal.dmsoftware.cz
"Výpis z vysvědčení" v papírové podobě  obdrží žáci 3. - 9. ročníku ihned po návratu do školy (prezenční výuka).

Vážení rodiče a žáci,

vzhledem k přechodu na 5. stupeň PES jsme nuceni přizpůsobit vyučování na ZŠ od 4. 1. 2021 takto:

1. a 2. ročník: Dochází do školy a učí se běžnou výukou dle rozvrhu.

3. až 9. ročník: Vyučuje se dálkovou (distanční) formou z domova. Žáci se školou komunikují elektronicky pomocí aplikací v Google Suite (Učebna, Meet, apod.), kde mají založené své účty (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Školní družina

ŠD mohou navštěvovat pouze žáci 1. a 2. ročníku. Ranní provoz od 7:30 h., odpolední provoz do 15:30 h.

Žáci 1. a 2. ročníku se mohou stravovat běžně ve školní jídelně.

Žáci 3. až 9. ročníku mají nárok na dotovaný oběd (běžná cena), ale pouze do jídlonosičů. Obědy jsou jinak těmto žákům odhlášené. Kdo by měl o stravování zájem, nahlaste se, prosím, u vedoucí školní jídelny (tel. 481 591 325).

Tato situace je „zatím“ platná do konce ledna 2021.