Vážení rodiče a žáci,

vzhledem k přechodu na 5. stupeň PES jsme nuceni přizpůsobit vyučování na ZŠ od 4. 1. 2021 takto:

1. a 2. ročník: Dochází do školy a učí se běžnou výukou dle rozvrhu.

3. až 9. ročník: Vyučuje se dálkovou (distanční) formou z domova. Žáci se školou komunikují elektronicky pomocí aplikací v Google Suite (Učebna, Meet, apod.), kde mají založené své účty (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Školní družina

ŠD mohou navštěvovat pouze žáci 1. a 2. ročníku. Ranní provoz od 7:30 h., odpolední provoz do 15:30 h.

Žáci 1. a 2. ročníku se mohou stravovat běžně ve školní jídelně.

Žáci 3. až 9. ročníku mají nárok na dotovaný oběd (běžná cena), ale pouze do jídlonosičů. Obědy jsou jinak těmto žákům odhlášené. Kdo by měl o stravování zájem, nahlaste se, prosím, u vedoucí školní jídelny (tel. 481 591 325).

Tato situace je „zatím“ platná do 22. 1. 2021.